AWD Lorenzo 02191363 Држач за четки за заби

250 ден

Карактеристики

Димензија

11.5×11.2x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lorenzo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lorenzo 02191363 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *