Карактеристики

Димензија

11.5×11.2x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lorenzo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lorenzo 02191363 Држач за четки за заби”