AWD02191363 Lorenzo Држач за четки за заби

250 ден

Карактеристики

Димензија

11.5×11.2x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191363 Lorenzo Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *