AWD Lorenzo 02191362 Дозер за течен сапун

290 ден

Карактеристики

Димензија

17×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lorenzo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lorenzo 02191362 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *