AWD Valentino 02191358 Држач за четки за заби

260 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Valentino 02191358 Држач за четки за заби”