AWD02191357 Valentino Дозер за течен сапун

290 ден

Карактеристики

Димензија

15x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191357 Valentino Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *