AWD Hebe 02191322 Сад за памук

300 ден

Карактеристики

Димензија

9.6×7.2×7.2cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Hebe

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Hebe 02191322 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *