AWD02191314 Rea Сад за памук

270 ден

Карактеристики

Димензија

9.5x7x7cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191314 Rea Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *