AWD Cesar 02191278 ВЦ четка

1.700 ден

Карактеристики

Димензија

35×9.5×9.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Cesar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Cesar 02191278 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *