AWD02191277 Caesar Сад за сапун

1.110 ден

Карактеристики

Димензија

2.8×8.8×12.7cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191277 Caesar Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *