AWD Cesar 02191276 Сад за памук

950 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×5.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Cesar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Cesar 02191276 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *