AWD02191276 Caesar Сад за памук

950 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×5.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191276 Caesar Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *