AWD Cesar 02191275 Држач за четки за заби

950 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×5.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Cesar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Cesar 02191275 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *