AWD02191275 Caesar Држач за четки за заби

950 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×5.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191275 Caesar Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *