AWD Cesar 02191274 Дозер за течен сапун

1.150 ден

Карактеристики

Димензија

17X5.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Cesar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Cesar 02191274 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *