AWD Marea 02191249 Дозер за течен сапун

270 ден

Карактеристики

Димензија

18x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Marea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Marea 02191249 Дозер за течен сапун”