AWD02191228 Selene Дозер за течен сапун

920 ден

Карактеристики

Димензија

17×6.3×6.3cm

Состав

не'рѓосувачки челик/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191228 Selene Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *