AWD Forte 02191187 Сад за памук

370 ден

Карактеристики

Димензија

11x8x6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Forte

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Forte 02191187 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *