AWD02191187 Forte Сад за памук

370 ден

Карактеристики

Димензија

11x8x6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191187 Forte Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *