AWD02191186 Forte Држач за четки за заби

390 ден

Карактеристики

Димензија

11x8x6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191186 Forte Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *