AWD Forte 02191185 Дозер за течен сапун

560 ден

Карактеристики

Димензија

19x8x6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Forte

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Forte 02191185 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *