Карактеристики

Димензија

9.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Luna

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Luna 02191010 Сад за памук”