AWD Luna 02191008 Држач за четки за заби

410 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Luna

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Luna 02191008 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *