AWD02191008 Luna Држач за четки за заби

410 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191008 Luna Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *