AWD Luna 02191007 Дозер за течен сапун

620 ден

Карактеристики

Димензија

15×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Luna

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Luna 02191007 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *