AWD02190992 Perla Сад за памук

340 ден

Карактеристики

Димензија

18x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190992 Perla Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *