AWD Perla 02190990 Дозер за течен сапун

490 ден

Карактеристики

Димензија

16.5x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Perla

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Perla 02190990 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *