AWD02190981 Mocca Држач за четки за заби

490 ден

Карактеристики

Димензија

8.5x10x10cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190981 Mocca Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *