AWD Mocca 02190980 Дозер за течен сапун

740 ден

Карактеристики

Димензија

14x10x10cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Mocca

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Mocca 02190980 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *