AWD02190957 Lava Држач за четки за заби

680 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x8x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190957 Lava Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *