AWD Kea 02190941 Држач за четки за заби

360 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×11.5x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Kea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Kea 02190941 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *