Карактеристики

Димензија

9.5×11.5x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Kea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Kea 02190941 Држач за четки за заби”