AWD Milos 02190907 Сад за сапун

230 ден

Карактеристики

Димензија

2.7×13.5x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Milos

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Milos 02190907 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *