AWD Milos 02190904 Дозер за течен сапун

360 ден

Карактеристики

Димензија

20x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Milos

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Milos 02190904 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *