AWD02190746 Etnic Дозер за течен сапун

750 ден

Карактеристики

Димензија

17×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190746 Etnic Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *