AWD Rock 02190721 Дозер за течен сапун

740 ден

Карактеристики

Димензија

18×7.5x9cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rock

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rock 02190721 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *