AWD02190708 Graffio Сад за памук

240 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x7x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190708 Graffio Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *