AWD02190706 Graffio Дозер за течен сапун

450 ден

Карактеристики

Димензија

18x6x5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190706 Graffio Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *