AWD Sabbia 02190332 ВЦ четка

870 ден

Карактеристики

Димензија

39x10x10cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Sabbia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Sabbia 02190332 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *