AWD Sabbia 02190331 Сад за сапун

210 ден

Карактеристики

Димензија

2.5×11.5×11.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Sabbia 02190331 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *