AWD Sabbia 02190330 Сад за памук

230 ден

Карактеристики

Димензија

10x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Sabbia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Sabbia 02190330 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *