AWD02190329 Sabbia Држач за четки за заби

230 ден

Карактеристики

Димензија

10x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190329 Sabbia Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *