AWD Sabbia 02190328 Дозер за течен сапун

400 ден

Карактеристики

Димензија

20x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Sabbia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Sabbia 02190328 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *