AWD02161405 Простирки

420 ден

Сет од 2 простирки.

Карактеристики

Димензија

1x40x60cm

Состав

Полиестер

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02161405 Простирки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *