AWD02161403 Простирка

300 ден

Карактеристики

Димензија

0.5x40x60cm

Состав

Полиестер

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02161403 Простирка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *