AWD02161398 Простирка

450 ден

Карактеристики

Димензија

1x40x60cm

Состав

Полиестер

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02161398 Простирка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *