AWD02161273 Простирка

930 ден

Карактеристики

Димензија

2x78x51cm

Состав

Полиестер

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02161273 Простирка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *