AWD Rayon 02091638 Огледало

510 ден

Карактеристики

Димензија

21x18x4cm

Состав

ABS/Бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rayon

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rayon 02091638 Огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *