AWD02091338 Држач за тоалет хартија

480 ден

Карактеристики

Димензија

2×13.5×12.2cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091338 Држач за тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *