AWD02091332 Закачалки Сет/2 парчиња

70 ден

Монтажа: со лепенки.

Карактеристики

Димензија

1.9×3.6×5.3cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091332 Закачалки Сет/2 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *