AWD02091331 Закачалки Сет/4 парчиња

120 ден

Монтажа: на лепенки.

Карактеристики

Димензија

1.8×4.8×4.4cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091331 Закачалки Сет/4 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *