AWD02091220 Нелизгава подлога

420 ден

Карактеристики

Димензија

0.2x71x38cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091220 Нелизгава подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *