AWD02091134 Држач за тоалет хартија

380 ден

Карактеристики

Димензија

5.7×13.6x10cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091134 Држач за тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *