AWD02091132 Закачалка

260 ден

Монтажа: Самолеплива-без шрафење.

Карактеристики

Димензија

4.5x5x9cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091132 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *