AWD02090950 Двоен држач за тоалет хартија

340 ден

Карактеристики

Димензија

25×16.5x12cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090950 Двоен држач за тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *