AWD02090809 Нелизгава подлога

470 ден

Карактеристики

Димензија

0.2x54x54cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090809 Нелизгава подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *